Golcar

logo_gotow_.png

O nas

Jesteśmy największą i jedną z najstarszych firm pomocy drogowej w Pruszkowie i okolicach.  Od ponad dwudziestu lat świadczymy usługi związane z holowaniem i pomocą drogową rozumianą nie tylko jako odholowanie uszkodzonego pojazdu do najbliższego warsztatu samochodowego, czy też wykonanie drobnej naprawy w miejscu wystąpienia awarii, ale również jako niesienie pomocy w trudnej sytuacji na drodze, doradztwo oraz wsparcie. Usługi pomocy drogowej świadczymy na terenie Pruszkowa, Warszawy, okolicznych miejscowości oraz całej Polski i Europy. Przez ponad dwadzieścia lat naszego istnienia zmienialiśmy się razem z rynkiem samochodowym. Gromadzone w tym czasie doświadczenie wykorzystywaliśmy tak,  by oferować naszym Klientom usługi wysokiej jakości.  Dziś nasza firma posiada dwanaście lawet przystosowanych do holowania pojazdów o DMC do 26t.  Jest to wysokiej klasy sprzęt, który pozwala na bezpieczny i profesjonalny transport.  Klientom zapewniamy szybką i fachową pomoc, gwarantujemy całodobową dyspozycyjność przez 365 dni w roku.

Dysponujemy nowymi, nowoczesnymi, niezawodnymi i odpowiednio przystosowanymi pojazdami pomocy drogowej, są to pojazdy specjalne renomowanych polskich firm specjalizujących się w zabudowach pojazdów pomocy drogowych  takie jak: Tevor, Mototechnik, Eukran, a także włoski  Omars i holenderski Falkom. W skład naszego zespołu wchodzą tylko dobrze wyszkoleni i sprawdzeni fachowcy. Cały czas śledzimy i wprowadzamy najnowsze rozwiązania. W czasach, kiedy nauka i technika pędzi do przodu, na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje. Szkolimy się,  wymieniamy i modernizujemy swój sprzęt. O naszych kwalifikacjach świadczy fakt, że od lat współpracujemy z sieciami assistance: PZU Pomoc S.A, PZM , MONDIAL Assistance, VIG-GLOBAL Assistance, Europ Assistance oraz z  firmami posiadającymi duże floty samochodowe.

Świadczymy też usługi dla serwisów naprawczych dealerów samochodowych, bezpośrednie umowy z przedstawicielami Marek VW Grup, Toyota Polska, KIA Polska,  Iveco Polska, dla których bezpośrednio realizujemy zlecenia. Wykonujemy również usługi dla Klientów prywatnych.  Pod naszą stałą opieką jest kilka flot, każda ponad 1000 samochodów.