Telefon: 665 301 890 | 501 593 521

O firmie

Lata w branży umocniły naszą pozycję na rynku, a zdobyte doświadczenie przekładamy na wykonywaną pracę

Początki naszej działalności sięgają końca lat dziewięćdziesiątych

Ponieważ jesteśmy długo na rynku i walczyliśmy nawet z najgorszymi sytuacjami, nasza firma posiada dziesięć specjalistycznych samochodów pomocy drogowej przystosowanych do holowania pojazdów osobowych oraz dostawczych do maksymalnej wielkości 7,0t dmt. Wysokiej klasy sprzęt polskiej Firmy TEVOR S.A pozwala na bezpieczny i profesjonalny transport pojazdów, zaś dodatkowym atutem gwaracji przewożonych przez naszą firmę samochodów jest ochrona ubezpieczeniowa.

Jesteśmy największą i jedną z najstarszych firm pomocy drogowej w Pruszkowie.

Od dwudziestu lat świadczymy usługi kompleksowej pomocy drogowej na terenie całego powiatu. Zajmujemy się również wypożyczaniem aut osobowych dla klientów Firm Ubezpieczeniowych. Klientom zapewniamy szybką i fachową pomoc.

Gwarantujemy całodobową dyspozycyjność przez 365 dni w roku. Są to prace trudne i pracochłonne, ale dzięki posiadanemu sprzętowi, doświadczeniu oraz przeszkolonej załodze, są dla nas rutyną.

„Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, zaś na cuda trzeba chwilę poczekać”

– POMOC DROGOWA GOLCAR

Schludność podstawą pracy

Wiemy jak ważny dla naszych klientów jest komfort użytkowania pojazdów, dlatego zapewniamy schludną i świeżą kondycję pojazdów.

Schludne auto
Holowany pojazd przez holownik

Najnowsze holowniki

Do waszej dyspozycji oddajemy najnowszej klasy holowniki. Staramy się na bieżąco uzupełniać szeregi coraz to nowszymi sprzętami, żeby sprostać nawet najcięższym wyzwaniom.

Niespodziewane awarie

Czasem życie potrafi nas zaskoczyć. Jesteś w trasie na wyjezdzie biznesowym i w najmniej oczekiwanym momencie okazuje się, że coś jest nie tak z samochodem. Zgodzisz się z nami, że nie ma wtedy czasu na błąd. Na szczęście możesz na nas liczyć!

Uszkodzone auto na autostradzie