Telefon: 665 301 890 | 501 593 521

Nasze usługi

Wykonujemy naszą pracę tak, by mieć satysfakcję z osiągniętych efektów

Pomoc drogowa

Głównie specjalizujemy się w holowaniu pojazdów. Nasz różnorodny sprzęt pozwala podejmować się każdego zlecenia. Profesjonalne podejście do klienta, odpowiednio przygotowana załoga pracownicza oraz doświadczenie na drodze czynią z nas jedną z czołowych pomocy drogowej w okolicy. 

Pomoc drogowa Golcar podczas holowania pojazdu
Holowany pojazd BMW

Holowanie pojazdów

Holowniki, które posiadamy pozwalają dostosować się do nawet najcięższych warunków pracy. Każda laweta wyposażona jest w odpowiedni sprzęt, a holowane przez nas auto jest solidnie zabezpieczane podczas interwencji. Dzięki różnorodności naszych specjalistycznych pojazdów pomocy drogowej możemy transportować zwykłe auta osobowe, te sportowe czy nawet maszyny większych gabarytów. 

Wynajmowanie aut zastępczych

Zajmujemy się również wynajmem samochodów zastępczych. Współpracujemy z największymi firmami assistance w Polsce. Wszystkie nasze auta są ubezpieczone i odpowiednio przygotowane przed wynajmem. 

Auto zastępcze hyundai
Auto zastępcze mondeo

Samochody każdej klasy

Posiadamy bogatą flote aut zastępczych, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. W zakres naszych aut wchodzą między innymi Nissan Qashqai, Hyundai Tucson, Ford Mondeo czy Kia Sportage.

Mechanika pojazdowa

W zakres naszych usług wchodzi również warsztat samochodowy, który specjalizuje się w naprawach aut osobowych. Posiadamy do tego niezbędny sprzęt z najwyższej półki, a do każdego zlecenia podchodzimy z jak największym zaangażowaniem. Zostawiając samochód w naszych rękach masz możliwość bezpośrednio wynajęcia od nas auta zastępczego.

Warsztat samochodowy

Firmy Assistance, z którymi współpracujemy:

nie czekaj!

dzwoń już teraz!